• slayt
  • slayt
Duyurular

Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


Kıymetli Öğrencilerimiz 2017-2018 yılı Burs müracaatı değerlendirmeleri yapılmıştır.Burs verilecek olan öğrencilerimize önümüzdeki hafta vermiş oldukları  cep telefonu numarasına SMS le bildirilecektir ve ikinci aşama evraklarınız istenecektir. Aralık ayının 20-30 arası Ekim-Kasım-Aralık bursları üç burs olarak Banka İBAN numaranıza  yatırılacaktır.Ocak ile Mayıs ayı yani beş ay her ayın 20-30 arası hesaplarınıza yatırılacaktır.Bilgilerinize.


 

08.01.2018 Tarihinde Kumrulular Derneği Yönetim Kurulumuzun yapmış olduğu toplantıda 21.Geleneksel Kumrulular Piknik Şöleninin 24.06.2018 Pazar günü yapılmasına karar verilmiştir.
Kamuoyuna ve Hemşehrilerimize Duyurulur.

Kumrulular Derneği Yönetim Kurulu


DUYURU
24 HAZİRAN 2018 Tarihinde Devletimizin Erken seçim kararı almış olduğundan dolayı 24.06.2018 Pazar günü yapmayı planladığımız 21.Geleneksel Kumrulular Piknik Şöleninin 08 TEMMUZ 2018 Pazar günü yapılmasına karar verilmiştir.
Kamuoyuna ve Hemşehrilerimize Duyurulur.

Kumrulular Derneği Yönetim Kurulu


Yönetim Kurulu Toplantısı Yapılacaktır


Ordu Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 7,8412   7,8553
EURO 9,3868   9,4037
       
Özlü Sözler
Bir insana yapılacak en büyük kötülük, ona umut verip sonra hiçbir şey olmamış gibi gitmektir. Friends
Sponsorlarımız
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 48
Dün: 56
Toplam: 46333
DERNEĞİMİZİN TARİHÇESİ


Kumrulular Derneğimiz 1998 yılında bir gurup kumrulu öğrencinin burs ve kalma yerlerini temin etmek ihtiyacı ile İstanbuldaki hemşehrilerimiz tarafından kurulmuştur.Kurulduğu yıldan itibaren de kesintisiz olarak Kumrulu Üniversiteli öğrencilerimize hem istanbul içi hemde istanbul dışı öğrencilerimize burs vermektedir.
Yine derneğimiz çeşitli zamanlarda İstanbuldaki öğrencilerimizle zaman zaman bir araya gelmekte Kumrumuzdan yetişmiş olan değerlerimizle öğrencilerimizi buluşturmaktadır.Öğrencilerimizin maddi ihtiyaçlarının yanında milli ve manevi değerlerine sahip çıkan bireyler olmaları için çaba sarf etmektedir.
Yine Derneğimiz yılda bir sefer geniş katılımlı Geleneksel hale getirdiği Kumrulular Piknik şöleni düzenlemektedir.Piknikte yarışmalar konserler düzenlemekte hemşehrilerinin tanışmasını ve kaynaşmasını sağlamaktadır.
Derneğimiz istanbuldaki işadamlarımızı bürokratlarımızı zaman zaman ziyaret etmekte ve yönetim olarak fikir alışverişinde bulunmaktadır.
Derneğimiz kuruluş amacına uygun olarak faliyetlerine devam etmektedir.
 

 

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Site Teması | Köy Sitesi


Top