• slayt
  • slayt
Duyurular

Derneğimiz sitesi güncellenmektedir. Fikir ve içerik yönünden katkılarınızı bekliyoruz. 


Derneğimiz pandemi şartlarına rağmen Kumrulu ihtiyaç sahibi öğrencilere burs vermeye devam etmektedir.


Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


Ordu Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 0   0
EURO 0   0
       
Özlü Sözler
İstemek "istiyorum" demek değil, harekete geçmektir. (A.Maurrois)
Sponsorlarımız
DERNEĞİMİZİN TARİHÇESİ


Kumrulular Derneğimiz 1998 yılında bir grup Kumrulu öğrencinin burs ve kalma yerlerini temin etmek ihtiyacı ile İstanbuldaki hemşehrilerimiz tarafından kurulmuştur. Kurulduğu yıldan itibaren de kesintisiz olarak Kumrulu üniversiteli öğrencilerimize hem İstanbul içi hemde İstanbul dışı öğrencilerimize burs vermektedir.
 

Derneğimiz çeşitli zamanlarda İstanbuldaki öğrencilerimizle zaman zaman bir araya gelmekte Kumrumuzdan yetişmiş olan değerlerimizle öğrencilerimizi buluşturmaktadır.Öğrencilerimizin maddi ihtiyaçlarının yanında milli ve manevi değerlerine sahip çıkan bireyler olmaları için çaba sarf etmektedir.
 

Yine Derneğimiz yılda bir sefer geniş katılımlı geleneksel hale getirdiği "Kumrulular Piknik Şöleni" düzenlemektedir. Piknikte yarışmalar konserler düzenlemekte hemşehrilerinin tanışmasını ve kaynaşmasını sağlamaktadır.
 

Derneğimiz İstanbuldaki işadamlarımızı bürokratlarımızı zaman zaman ziyaret etmekte ve yönetim olarak fikir alışverişinde bulunmaktadır.
 

Derneğimiz kuruluş amacına uygun olarak faliyetlerine devam etmektedir.
 
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Eski Bir Bursiyer
Derneğinizden burs almış ve okulumu sizlerin de katkılarıyla tamamlamıştım. Allah hepinizden razı olsun. Bende inşallah size burs verme noktasında işe başlar başlamaz destekçi olacağım. Herkese teşekkür ederim.

Engin T.
Bir Kumrulu olarak derneğimizi tanımaktan büyük şeref duydum. Web sitesi de çok güzel olmuş. Allah işlerinizde kolaylıklar versin...

Celalettin AŞUR
Ordulu olmaktan Kumrulu olmaktan.. Yönetimde olup zerre kadar insanlara faydalı olmaktan çok mutluyum. Herkesi bu kutlu huzurlu oluşuma katılmaya davet ediyorum


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız

 

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Site Teması | Köy Sitesi


Top