• slayt
  • slayt
Duyurular

Derneğimiz sitesi güncellenmektedir. Fikir ve içerik yönünden katkılarınızı bekliyoruz. 


Derneğimiz pandemi şartlarına rağmen Kumrulu ihtiyaç sahibi öğrencilere burs vermeye devam etmektedir.


Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


Ordu Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 0   0
EURO 0   0
       
Özlü Sözler
Hiçbir şey ayağınıza gelmez; en azından iyi olan hiçbirşey. Herşeyi gidip almanız gerekir.
Sponsorlarımız
ONUR KONUĞUMUZ CUMHURBAŞKANLIĞI DDK BAŞKANI YUNUS ARINCI KUMRULU ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU


KumrulularDerneğimiz'in  her ay düzenlenen ve burs verilen öğrencilerin,misafirlerin katıldığı “Kumrulular Değerleriyle buluşuyor programı bu ay Miniatürk’ salonunda Konuk olarak Cumhurbaşkanlığı DDK Başkanı Yunus Arıncı’nın katılımıyla sabah kahvaltısında bir araya geldiler. Programa İstanbul Vali yardımcısı Mehmet Kalyoncu,Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim görevlisi Prof.Dr. Rahmi Yaran,İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim görevlisi Prof. Dr. Kerim Buladı,İ.T.Ü Öğretim görevlisi Doç.Dr. Mustafa Kumral,Dr.Cevat Yalın,İstanbul İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Kenan Ahmet Türkdoğan,Dr. Yunus Emre Düşünüş,İstanbul Organize işler Şube Müdürü- İl Emniyet Müdür Yardımcısı Murat Mutlu,Ak Parti İstanbul İl Başkanı Özel Kalem Müdürü Abdullah Arıdoru,F.S.M. Vakıf Üniversitesi öğretim görevlisi Muhammet Rafet Yiğit,Ordef Başkanı Sabri Çelebi,Ordef eski Başkanı Celalalettin Dervişoğlu,Ak Parti Sancaktepe Belediyesi Meclis Üyesi adayı Ömer Küçek,KUYİAD Başkan vekili Salih Bilikci,Fasih Başkanı Mahmut Bafralı,Altaş Tv İstanbul temsilcisi Murat Doğan,Tv 52 İstanbul temsilcisi Mehmet Gücüklüoğlu,Miniatürk İdari İşler Şefi İbrahim Topalcı,Ordu Siyad Başkanı Rüşat Aydoğan,Baoder Başkanı Muhammet Küçüköksüz,Hadımköy Ordulular Dernek Başkanı Veysel Aykır,Bayrampaşa Ordulular Dernek Başkan Yardımcısı Ümit Akbaba, işadamları ve misafirler katıldı.
Program Fatih Eryetim’in Kuran-I Kerim tilavetiyle başladı. İstanbul Kumrulular Dernek Başkanı Celal Zengince’nin sunuş konuşmasından sonra ORDEF Başkanı Sabri Çelebi gençlere hitaben kısa bir konuşma yaptı.
Program Konuğu Cumhurbaşkanlığı DDK Başkanı Yunus Arıncı öğrencilere hitaben konuşmasını yaptıktan sonra gençlerin sorularını cevaplandırdı. Programın bitiminde Günün anısına Kumrulular Dernek Başkanı Celal Zengince tarafından DDK Başkanı Yunus Arıncı’ya plaket ve bir çiçek buketi sunuldu. DDK Başkanı Yunus Arıncı’ya programa katılan misafirler büyük ilgi gösterdiler.Programın sunuculuğunu Zamansız Mehmet(Mehmet Gücüklüoğlu ) yaptı.
Kumrulular Derneğince hazırlanan hediyeler DDK Başkanı Yunus Arıncı tarafından öğrencilere verildi. Program topluca çekilen fotoğrafların ardından sona erdi.
TÜRKİYE MANŞET GAZETESİ-RAİF ÇEVİRME
Okunma Sayısı: 1604


44.210.151.5
DİĞER HABERLER

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Eski Bir Bursiyer
Derneğinizden burs almış ve okulumu sizlerin de katkılarıyla tamamlamıştım. Allah hepinizden razı olsun. Bende inşallah size burs verme noktasında işe başlar başlamaz destekçi olacağım. Herkese teşekkür ederim.

Engin T.
Bir Kumrulu olarak derneğimizi tanımaktan büyük şeref duydum. Web sitesi de çok güzel olmuş. Allah işlerinizde kolaylıklar versin...

Celalettin AŞUR
Ordulu olmaktan Kumrulu olmaktan.. Yönetimde olup zerre kadar insanlara faydalı olmaktan çok mutluyum. Herkesi bu kutlu huzurlu oluşuma katılmaya davet ediyorum


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız

 

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Site Teması | Köy Sitesi


Top