• slayt
  • slayt
Duyurular

Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


Kıymetli Öğrencilerimiz 2017-2018 yılı Burs müracaatı değerlendirmeleri yapılmıştır.Burs verilecek olan öğrencilerimize önümüzdeki hafta vermiş oldukları  cep telefonu numarasına SMS le bildirilecektir ve ikinci aşama evraklarınız istenecektir. Aralık ayının 20-30 arası Ekim-Kasım-Aralık bursları üç burs olarak Banka İBAN numaranıza  yatırılacaktır.Ocak ile Mayıs ayı yani beş ay her ayın 20-30 arası hesaplarınıza yatırılacaktır.Bilgilerinize.


 

08.01.2018 Tarihinde Kumrulular Derneği Yönetim Kurulumuzun yapmış olduğu toplantıda 21.Geleneksel Kumrulular Piknik Şöleninin 24.06.2018 Pazar günü yapılmasına karar verilmiştir.
Kamuoyuna ve Hemşehrilerimize Duyurulur.

Kumrulular Derneği Yönetim Kurulu


DUYURU
24 HAZİRAN 2018 Tarihinde Devletimizin Erken seçim kararı almış olduğundan dolayı 24.06.2018 Pazar günü yapmayı planladığımız 21.Geleneksel Kumrulular Piknik Şöleninin 08 TEMMUZ 2018 Pazar günü yapılmasına karar verilmiştir.
Kamuoyuna ve Hemşehrilerimize Duyurulur.

Kumrulular Derneği Yönetim Kurulu


Yönetim Kurulu Toplantısı Yapılacaktır


Ordu Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 7,4485   7,4619
EURO 9,0235   9,0397
       
Özlü Sözler
Hiçbir şey ayağınıza gelmez; en azından iyi olan hiçbirşey. Herşeyi gidip almanız gerekir.
Sponsorlarımız
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 21
Dün: 27
Toplam: 48231
KUMRULU'LAR DERNEĞİNDE KONFERANS

Kumrulular Dernek Başkanı Celal ZENGİNCE Konferans ile ilgili şu açıklamayı yaptı..

04 ARALIK 2017 Akşamı Kumrulular Derneğimizde Bir dönem Kumrumuzda da öğrencilerimizin eğitimi alanında güzel hizmetler yapan Sebahattin Zaim Üniversitesi Öğretim üyesi İlahiyatçı-Yazar-Araştırmacı Adem SARAÇ Hocamızı İstanbulda okuyan Kumrulu öğrencilerimizle ve Dernek yönetim kurulu ve aileleri ile buluşturduk.
Adem Hocamız "Allahın kullarına mesajı" konulu konferans verdi.Ve çok faydalı bir konferans olduğuna inanıyorum.

Derneğimizin salonu küçük olduğundan dolayı bu ay sadece öğrencilerimizi ve yönetim kurulumuzu davet edebildik.
Proğram inşallah her ay olmak üzere yaz aylarına kadar devam edecektir.
İnşallah ilerleyen süreç de Adem SARAÇ Hocamızı daha geniş bir salon da Kumrulu Hemşehrilerimizle buluşturmayı planlıyoruz.

Öğrencilerimizi ağırlamak için derneğimizi baştan sona tadilatını yapan,sahnesini hazırlayan ve Kumruluların kalitesine yakışan bir mekan haline getiren Ali Osman Saatcılar kardeşimize,
Her zaman yanımızda olan büyük bir heyecanla Derneğimizin hazırlanmasında yanımızda olan ihtiyaçlarımız için koşturan ve ihtiyaçlarımızı temin eden, bizzat ekibi ile temizliğini yapan Esenler Belediye Meclis üyemiz Abdullah Beyrek kardeşimize,Murat Ellici kardeşimize,
Her proğramımızda bizlere destek veren yanımızda olan KUYİAD Başkanımız Asım Zolan kardeşimize,Bir önceki dönem Dernek Başkanımız Av.Faruk Hatipoğlu kardeşimize,Murat Peru,Zekayi Alir,Abdul Tan,Nermin Zengince İbrahim Topalcı
ve katılm sağlayan dernek yönetim kurulu üyelerimize ve Ailelerine ve en önemlisi Kıymetli Kumrulu öğrencilerimize buradan özellikle Teşekkür eder Saygılar Sunarım.
Okunma Sayısı: 828


3.239.40.250
DİĞER HABERLER

 

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Site Teması | Köy Sitesi


Top