• slayt
  • slayt
Duyurular

Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


Kıymetli Öğrencilerimiz 2017-2018 yılı Burs müracaatı değerlendirmeleri yapılmıştır.Burs verilecek olan öğrencilerimize önümüzdeki hafta vermiş oldukları  cep telefonu numarasına SMS le bildirilecektir ve ikinci aşama evraklarınız istenecektir. Aralık ayının 20-30 arası Ekim-Kasım-Aralık bursları üç burs olarak Banka İBAN numaranıza  yatırılacaktır.Ocak ile Mayıs ayı yani beş ay her ayın 20-30 arası hesaplarınıza yatırılacaktır.Bilgilerinize.


 

08.01.2018 Tarihinde Kumrulular Derneği Yönetim Kurulumuzun yapmış olduğu toplantıda 21.Geleneksel Kumrulular Piknik Şöleninin 24.06.2018 Pazar günü yapılmasına karar verilmiştir.
Kamuoyuna ve Hemşehrilerimize Duyurulur.

Kumrulular Derneği Yönetim Kurulu


DUYURU
24 HAZİRAN 2018 Tarihinde Devletimizin Erken seçim kararı almış olduğundan dolayı 24.06.2018 Pazar günü yapmayı planladığımız 21.Geleneksel Kumrulular Piknik Şöleninin 08 TEMMUZ 2018 Pazar günü yapılmasına karar verilmiştir.
Kamuoyuna ve Hemşehrilerimize Duyurulur.

Kumrulular Derneği Yönetim Kurulu


Yönetim Kurulu Toplantısı Yapılacaktır


Ordu Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 7,4485   7,4619
EURO 9,0235   9,0397
       
Özlü Sözler
Hiçbir şey ayağınıza gelmez; en azından iyi olan hiçbirşey. Herşeyi gidip almanız gerekir.
Sponsorlarımız
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 21
Dün: 27
Toplam: 48231

Kıymetli Kumrulu hemşerilerim;

9.Mart 2020.Kumrulular Derneği Yönetim Kurulu olarak, Genel kurul toplantımızı yapmış bulunmaktayız.3 yıldır Celal ZENGİNCE Başkanımızın Başkan yardımcılığını yapmış olduğum,KUMRULULAR EĞİTİM KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA.Derneğimizin hizmet bayrağını yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız İle birlikte devir almış bulunmaktayız.Bizleri bu kutsal hizmet görevine layık gören,En başta Onursal Başkanımız sayın. Ali PERU,Beyefendiye. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma.Denetleme ve istişare kurulumuza şahsım ve bütün yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım adına bütün kalbimle teşekkür ediyorum.İnşallah bizlerde yeni yönetim olarak,Derneğimizin hizmet ilkesi doğrultusunda azim,Ve Gayretle çalışarak hizmet bayrağımızı taşıyacak ve dalgalandıracağız.Bu anlamda bizlerin STK içinde olmamıza ve yetişmemizde Büyük emeği olan,Her zaman abim ve büyüğüm olarak  bildiğim tanıdığım Celalettin DERVİŞOĞLU.ve Celal ZENGİNCE.Başkanlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Ve yine davetimize icabet ederek toplantımıza iştirak eden herkese şahsım ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum.

Geçmişte yapılmış binlerce güzel çalışma ve bu çalışmaları yapan kıymetli insanların açmış oldukları yolda, yapılan her güzel şey bizlere ışık olacaktır. Derneğimiz bundan önce yaptığı tüm hizmetleri aşkla şevkle yapmaya gayret edecektir. Tüm bunların yanında yaşadığımız çağda, sosyo kültürel değerlerimizin ve “Kumrulu” kimliğimizin asimile olmaması ve gelecek nesillerin bu kültürden yoksun yetişmemesi için var gücümüzle çalışmaya, bu güne dek yapılmış olan güzel şeylerin üzerine bizlerin de bir şeyler koyması için mücadele deceğiz..

Kısaca, Kumru’nun ve Kumrulu’ nun olduğu her yerde olmaya devam edeceğiz.

Zekayi ALIR

Kumrulular Eğitim ve Kültür Yardımlaşma Derneği BaşkanıZekayi ALIR
Okunma Sayısı: 184YAZARIN DİĞER YAZILARI

-
-

 

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Site Teması | Köy Sitesi


Top